V HRSTI

10.09.2023

Podle jakého plánu stavíš svůj život? Nabízím Ti své plány a odbornou pomoc. Nečekej, že ode mě dostaneš nějakou brožuru nebo seznam kroků, podle kterých postupovat. Ty už dávno u sebe máš, svázané v knize, která se jmenuje Bible. Sám chci stavět Tvůj život, provést Tě každou jeho etapou, otevírat dveře, od kterých Ty sám nemáš klíče nebo Ti přijdou nadobro zavřené.

Kdo z nás dvou má v ruce plány? Kdo má koho v hrsti? Pokud je máš ve své ruce Ty, prosíš mě o požehnání pro Tvé dílo a Tvou cestu. Máš mě v hrsti, přestože asi ještě úplně nevíš, co vlastně máš. Neříkám, že je to špatně vždyť jsme si tak blízko. Navrhuji, abychom to zkusili otočit. To já Tě chci mít v hrsti, nebo ještě lépe řečeno, toužím Tě mít v náručí!

Zkus mi s důvěrou odevzdat plány svého života a přijmout za své ty mé. Povedu Tě do svých snů. Spolehni se na to, že jsem Tvůj milující Bůh. A jsem dobrý k těm, kdo ve mně složí svou naději, k těm, kteří se mě ptají na mé plány. Vždyť hloubka mého bohatství, moudrosti i vědění je nesmírná. Nadhled, který mám, použiji pro Tvé dobro. Dohlednu tam, kam Ty nedokážeš. Kde si nevíš rady, já sám budu jednat.

Slož své životní plány a v důvěře mi je spolu se svým srdcem odevzdej. Neboj se být hlínou v mé ruce, dovol mi s Tvým životem pracovat a vytvořit velkolepé, nádherné i funkční dílo.


Věř mi 🖤

Tvůj Ježíš


IZAJÁŠ 64,7

ŽALM 37,5-6

PLÁČ 3,25

ŘÍMANŮM 11,33

K DALŠÍMU ČTENÍ: GENESIS 6,12-22

I vy jste kdysi byli tmou, ale nyní vás Pán učinil světlem. 
Efezským 5,8
 


#jitrenkka #svitimjim

   


 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!