TVÉ KOŘENY

25.09.2022

Zapusť u mne své kořeny. Neboj se jít ve vztahu se mnou pořádně do hloubky. Tvé kořeny ve mně jsou tak důležité, přesto jim málokdo věnuje pozornost. Nebuď tím, kdo se slepě soustředí, jak vypadá před druhými nebo kolik nese ovoce.

Poslechni můj naléhavý hlas, zaměř se na to, co je opravdu důležité. Zaměř svou pozornost na náš vztah. Zůstávej v mé lásce a poznávej mě do hloubky. Buď se mnou každý den, věnuj mi sebe, svůj čas a svou pozornost, poděl se se mnou o svou samotu, naslouchej i volej. Ve vztahu se mnou se nespokoj s málem, usiluj o víc, využij naplno potenciál, který Ti nabízím. Dej se prostoupit vší plností Boží.

Růst kořenů je na první pohled neviditelný, přesto nádherný a úchvatně dynamický proces. Nečekej žádnou jednoduchou lacinou rychlovku ani něco, co ocení Tvé okolí. Jak silné a hluboké budou tvé kořeny, tak silný budeš Ty sám, tak mohutná bude Tvá víra a hojnost ovoce, které nepřestaneš nést. V životních bouřkách se budeš mít o co opřít. Zůstaneš pevný a za všech okolností budeš moci čerpat mou naději a životodárnou sílu.


JEREMJÁŠ 17,7-8

JAN 15,7-9

EFEZSKÝM 3,17-19

K DALŠÍMU ČTENÍ: MAREK 4,13-20

I vy jste kdysi byli tmou, ale nyní vás Pán učinil světlem. 
Efezským 5,8
 


#jitrenkka #svitimjim

   


 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!