NEŽ TO ZAČNE

31.03.2024

Čekají-li Tě v životě těžkosti, můžeš se na mě s důvěrou spolehnout. Jsem Tvé útočiště i síla, pomoc v úzkostech stále přítomná.

Jsem připraven jít s Tebou, kdykoliv a kamkoliv. Sám jsem si těžkých útrap zažil v lidském těle dost, nevyhnulo se mi pokušení, ani úzkost, pronásledování, samota ani vyčerpání. Uč se ode mě, stojíš-li na prahu těžkých a náročných situací. Neztrácej čas zbytečnými obavami ani sebelítostí. V tichu poklekni a usilovně se modli. Předej mi své plány a obavy, slabosti, strach i úzkosti. Modli se o sílu, dostaneš ji. Ode mě pochází všechno bohatství, moc i síla, svou rukou posiluji. Přizvi ke společnému zápasu i své přátelé. Nenechej se vyvést z míry, pokud nebudou bojovat stejným zápalem, pravděpodobně neví nebo nerozumí, ne že by Tě přestali mít rádi.

Hledej mou vůli. Navzdory svým představám a schůdným variantám, dodej si odvahu a zašeptej: "Ať se však nestane má vůle, ale tvá". Ukážu Ti cestu, poníž jít, radu Ti poskytnu, zrak k Tobě obrátím.

Ať se ve Tvém životě bude dít cokoli, ať budou okolnosti jakkoli těžké, věř, že jsem vždy Tvou skrýší, chráním Tě před úzkostí a obklopím vítězným jásotem.ŽALM 32,7-8

ŽALM 46,2

1.PARALIPOMENON 29,11-12

I vy jste kdysi byli tmou, ale nyní vás Pán učinil světlem. 
Efezským 5,8
 


#jitrenkka #svitimjim

   


 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!