NEKONEČNÁ RADOST

04.09.2022

Přijď do mé blízkosti, takový, jaký jsi. Byť jsi udělal mnoho chyb a trápíš se pro mnohé věci, které za Tebou zůstaly, nepřestal jsem Tě mít rád. Odpouštím, neopouštím. Přijď ke mně ve ztišení, chci Tě obdarovat. Zůstávej v mé milující náruči a vnímej, jak Tvou duši, tělo i mysl zaplavuje hřejivé teplo pokoje, má nová síla. Tvému srdci dávám větší radost, než mívají oni z hojných žní a vinobraní.

Jas mé tváře vzchází nad Tebou. I když bloudíš tmou, se mnou smíš prohlédnout. Tvé starosti, hříchy i smutek jsou ve srovnání se mnou jen prach, který, když mi dovolíš, Ti něžně setřu z tváře. Neutápěj se proto již déle ve smutku a lítosti. Mým darem, lékem na Tvé neduhy je hluboká radost, která v Tobě proudí a probouzí touhu po vděčnosti a chvále, a to už jsi daleko od smutku, který Tě skličoval.

Jsem radostný Otec, těší mě pohled na děti, které se za mnou vrací, protože zjistily, že jim chybím. Raduji se z Tebe a veselím. I Ty se můžeš radovat. Tvá nekonečná, věčná radost je odrazem našeho živého vztahu.

Netrap se! Radost z Hospodina bude Tvou záštitou.


ŽALM 4,7-8

ŽALM 5,12

SOFONJÁŠ 3,17

K DALŠÍMU ČTENÍ: NEHEMJÁŠ 8,8-12

I vy jste kdysi byli tmou, ale nyní vás Pán učinil světlem. 
Efezským 5,8
 


#jitrenkka #svitimjim

   


 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!